Produktový specialista papírnictví - PRAHA

DOBROVSKÝ s.r.o.


Pro naše rychle se rozvíjející obchodní oddělení hledáme nového kolegu na pozici Produktový specialista papírnictví. A jaká bude vaše specializace? Stále rostoucí papírenský sortiment.

Proč hledáme právě vás? Rozumíte papírenskému sortimentu nebo jste se k němu alespoň někdy přiblížili. V maloobchodě jste jako ryba ve vodě a uvědomujete si, že dobře zásobená prodejna je základem všeho. I to bude vaším úkolem. Budete rozvíjet náš sortiment ve spolupráci s dodavateli a zajistit, že ho bude dostatek na našich prodejnách.

Napište nám, pokud si myslíte, že na to máte a nebojíte se výzev. Jsme mladý a dravý kolektiv, který maximálně pomůže a mnoho nového naučí. Nehledáme juniora, ale člověka, který ví co chce a má prokazatelné zkušenosti. Ty samozřejmě dokážeme náležitě ocenit.

Něco málo o nás. Společnost KNIHY DOBROVSKÝ provozuje síť knihkupectví po celé České republice, a to za účelem poskytnutí dobré rady při výběru knih, nákupu papírenského zboží, či společenských her. Knížky ovšem také vydáváme v našem nakladatelství. Ročně naše prodejny navštíví miliony zákazníků a provozujeme skvělý e-shop.

Výhody spolupráce:

  • práce v rodinné firmě, na HPP
  • jsme společností, která má skvělé jméno
  • multisport karta jen za 120 Kč
  • slevy na knihy, stravenky a další
  • mzda po zaškolení 40 000 Kč hrubého s pohyblivou motivační složkou a možností zajímavých odměn

Zájem o práci v naší společnosti je velký, tak nečekejte a pošlete své CV. Můžeme slíbit, že projdeme všechny a ty nejlepší zájemce pozveme na osobní pohovor. Těšíme se na vás.


Hrubá měsíční mzda: 40,000 Kč
Typ úvazku: Plný pracovní poměr
Minimální vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou
Adresa pracoviště: Antala Staška 511/40, Praha 4-Krč, Česko
Vystavení nabídky: 18.10.2018