Obchodní zástupce

M-SOR s.r.o.


Hledáme obchodníka, který nám bude pomáhat vytvářet ve společnosti více hrdinů a moderních rytířů. Lidí, kteří se dokáží v kritických chvílích postarat o svou rodinu, své blízké, kolegy, ale i jednoduše slabší, kteří jsou na ně v danou chvíli odkázáni. Takové hrdiny umíme v lidech probouzet na našich kurzech sebeobrany, první pomoci a řešení krizových situací.

Skvělá práce, ve které využijete Váš obchodní talent k něčemu, co Vám dává smysl a kvůli čemu budete ráno vstávat plni energie a nadšení do dalšího dne. Z našich statistik víme, že průměrný obchodník u nás může skrze kurzy, které sjedná, zachránit až 2 lidské životy měsíčně. Příběhy těchto lidí se k Vám dostanou, občas se s nimi i potkáte a Vy na sebe budete moci být právoplatně hrdí.

Čeká na Vás:

  • firemní telefon
  • odměna 30 000 – 60 000 Kč měsíčně
  • provize a bonusy, které nemají strop

Získáte vysokou míru svobody. Je nám jedno, zda budete skvělý výkon podávat z naší kanceláře nebo z lehátka u bazénu či na pláži. Plná podpora týmu Vám umožní, že se budete moci soustředit pouze na obchod a nebudete zahlceni papírováním ani zbytečnými formalitami.

Forma spolupráce na ŽL, DPP, DPČ


Hrubá měsíční mzda: 30,000 Kč
Typ úvazku: Dohoda o provedení práce
Minimální vzdělání: Nedokončené základní vzdělání
Adresa pracoviště: Národních mučedníků 398/7, Nový Hradec Králové, Hradec Králové, Česko
Vystavení nabídky: 06.03.2018