VŘ 67/2017 Právník/čka

Moravskoslezský kraj


Místo výkonu práce: Ostrava

VŠ mag. - právo
Znalost práce na PC (Právní aplikace, MS Office, Internet). Praxe v oblasti veřejné správy, poskytování sociálních služeb nebo činnosti v právní oblasti výhodou. Zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku sociálních služeb, sociálně právní ochrany nebo při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou. Řidičský průkaz skupiny B řízení referentského motorového vozidla při pracovních cestách.

Požadované doklady:
a) Profesní životopis se zaměřením na popis vykonávaných činností,
b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d) přihláška.

Oznámení o výběrovém řízení je na adrese www.msk.cz v sekci volná místa. Přihlášku do výběrového řízení a uvedené materiály je nutné doručit na podatelnu krajského úřadu
do 28. 09. 2017 na adresu: MORAVSKOSLEZSKY KRAJ - KRAJSKÝ ÚŘAD, odbor kancelář ředitele krajského úřadu, oddělení personální, 28. října 117, 702 18 Ostrava v zalepené obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - neotvírat, s uvedením adresy podavatele. Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny. Termín rozhovorů s vybranými uchazeči a časový harmonogram budou uvedeny v pozvánce nebo oznámeny přes e-mail.Kontakty pro reakci:
Email: lucie.duzikova[zavinac]msk.cz
Telefon: +420 595 622 625

Mzda od: 20,140 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Adresa pracoviště: 28. října 2771, 702 00 Ostrava
Obor: Právo
Vystavení nabídky: 14.09.2017