Popis práce: Zakládání kmenových dat dodavatelů i odběratelů do účetního systému. Zpracování celé agendy programu řízení třetích stran (Third-Party ManagementProgram). Příprava statistických výkazů. Zpracování faktur, jejich evidence, odsouhlasení a investigace případných rozdílů. Řešení administrativních problémů při nezaúčtování faktur s nákupčími i dodavateli. Účtování interních dokladů. Odsouhlasování interních pohledávek a závazků. Práce na měsíčních účetních závěrkách. Příprava rekonciliací účtů. Spolupráce na přípravě podkladů pro interní i externí audity. Komunikace s dalšími odděleními společnosti.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření. Znalost práce s PC na dobré úrovni (MS Office – hlavně MS Excel), SAP výhodou. Znalost podvojného účetnictví (praxe výhodou). Znalost AJ na komunikativní úrovni. Pečlivost, důslednost, odpovědnost. Časová flexibilita
Nabízíme: 13. plat. Roční bonus dle výkonu. 5 týdnů dovolené. Možnost kariérního růstu. Příspěvek na závodní stravování. Flexibilní benefity – příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání). Flexibilní benefity – příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání). Finanční benefity - příspěvěk 2% z měs.mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání).
Kontakt na e-mail. adrese: hzlatnikova@tycoint.com
OSOBNÍ SCHŮZKU NUTNÉ DOMLUVIT PŘEDEM TELEFONICKY na č. 606 781 142 - p. Hana Zlatníková.

Kontakty pro reakci:
Email: hzlatnikova[zavinac]tycoint.com
Telefon: +420 606 781 142

Mzda od: 18,500 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště: Osvobození 363, 679 02 Ráječko
Obor: Administrativa
Vystavení nabídky: 20.01.2016