TECHNOLOGOVÉ

ALPER a.s.


Životopis zasílejte na email: kristyna.bartonova@alper.cz. Více informací Mgr. Bartoňová tel.: 727 961 073 (v době 8:00-14:00hod.).
Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství, zkušenosti na obdobné pozice min. 2 roky (v oblasti zpracování kovů velkou výhodou), znalost čtení technické dokumentace, znalost MS Office (zejména EXCEL) na pokročilé úrovni, schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a samostatnost, znalost anglického nebo německého jazyka min. na úrovni A2, znalost PLM software Teamcenter Siemens výhodou.
Pracovní náplň: zodpovědnost za tvorbu technologických postupů pro výrobu kovacího nářadí, tvorba kontrolních plánů, návodek kování a PPAP dokumentace pro sériovou výrobu výkovků, práce v informačním systému ABAS - definování dat pro výrobu, správa databáze technologické dokumentace, kontrola dodržování technologické kázně ve výrobě, spolupráce při řešení neshodných výrobků a reklamací, racionalizace a optimalizace sériové výroby výkovků.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování a nápoje, příplatky nad rámec zákona, příspěvek pro děti zaměstnanců, příspěvek na lázeňských program, příspěvek na zdravý životní styl, příspěvek při splnění pracovního fondu. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov

Kontakty pro reakci:
Email: kristyna.bartonova[zavinac]alper.cz
Telefon: +420 727 961 073

Mzda od: 19,000 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště: Vrahovická 4530, 796 01 Prostějov
Obor: Výroba a provoz
Vystavení nabídky: 14.07.2017