Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) Customer Advisor (Russian and English knowledge)

ACS Czech Republic s.r.o.


Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu czjob@conduent.com
Kontaktní osoba: paní Mariia Yatskovska
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
Jako specialista zákaznické/technické podpory budete zodpovědní za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří se na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení. Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra. Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru. Jako člen týmu zákaznické/technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.
Požadujeme:
Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se. Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou.
Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. Následně pak průběžná odborná školení, příležitost profesního i osobního růstu, moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.
Pracovní hodiny:
8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6:00 a 22:00 hod. od pondělí do neděle).
Poznámka ke mzdě:
Během 3-týdenního školení: 16200Kč/měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů): 20500Kč/měs. Po ukončení zkušební doby: 22900Kč/měs. V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení - navýšení na 23200-24300Kč/měs. Po roce práce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výsledků práce.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.


Kontakty pro reakci:
Email: czjob[zavinac]conduent.com
Telefon: +420 770 131 898

Mzda od: 16,200 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vy
Adresa pracoviště: , Praha
Obor: Administrativa
Vystavení nabídky: 14.09.2017