skladník

HOLOUBEK PROTECT a.s.


První kontakt telefonicky nepřetržitě nebo e-mailem
Společnost HOLOUBEK PROTECT a.s. hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici skladníka + práce na potiscích.
Místem výkonu práce je obchodní středisko v Brně - Jundrově, Lelkova ul. 283/69.
Společnost HOLOUBEK PROTECT a.s. je ryze českou firmou, která navazuje na dlouholetou tradici velkoobchodu ŘEMPO. Firma poskytuje zejména obchodní služby širokému portfoliu zákazníků od soukromých podnikatelů až po velké průmyslové podniky.
Obchodní středisko se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem sortimentu osobních ochranných pracovních prostředků.
Úkolem skladníka je příjem, skladování a výdej zboří ze skladu, práce na potiscích - obsluha sítotiskového stroje, nažehlování potisků na textilní výrobky.
Požadujeme:
samostatnost, aktivitu, komunikativnost, pečlivost, praxe ve skladovém hospodářství výhodou, pracovní pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním 1. nebo 2. stupně invalidity.
Nabízíme:
práci na plný úvazek, práci ve stabilní společnosti, jednosměnný provoz, víkendy volné, stravenky, penzijní připojištění, nástup možný ihned. Hrubá mzda činí 18 000 - 22 000 Kč hrubého. Po roce trvání pracovního poměru na dobu určitou je možnost prodloužení na dobu neurčitou.Kontakty pro reakci:
Email: hnutova[zavinac]holoubekprotect.cz
Telefon: +420 466 068 203,607

Mzda od: 18,000 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Adresa pracoviště: Lelkova 283, 637 00 Brno
Obor: Doprava
Vystavení nabídky: 11.08.2018