REFERENT/-KA ODDĚLENÍ STRATEGICKÉHO ROZVOJE FAKULTY A EVROPSKÝCH PROJEKTŮ

Univerzita Karlova


VEDOUCÍ ODDĚLENÍ STRATEGICKÉHO ROZVOJE FAKULTY A EVROPSKÝCH PROJEKTŮ
- PP na dob určitou 1 rok s výhledem prodloužení smlouvy, plný úvazek, termín nástupu ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce: Hradec Králové.
- Mzdové podmínky: dle platného Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy s výhledem významného navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby.

- Náplň práce: vyhledávání možností podávání projektových žádostí na národní i mezinárodní úrovni (národní operační programy, programy přeshraniční spolupráce a programy komunitární); spolupráce na přípravě projektových žádostí o poskytnutí dotace do výše uvedených programů; komunikace s příslušnými řídícími orgány jednotlivých programů (ministerstva apod.); komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy. •Finanční a projektové řízení, či další spolupráce na administraci evropských projektů. •Spolupráce na zadávání a administraci veřejných zakázek; zpracovávání a aktualizace finančních a věcných analýz fakulty; zajištění vedlejší administrativy a činností souvisejících s chodem oddělení.

- Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nejlépe ekonomického nebo právního zaměření; bezúhonnost; ovládání jednacího jazyka; výborná znalost práce na PC (zejména MS Office: Word, Excel, PowerPoint); znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- Výhodou: praxe v oblasti strukturálních fondů EU, zkušenosti s přípravou projektů, zkušenosti s projektovým či finančním řízením projektů, zkušenosti s informačními systémy řídících orgánů operačních programů, zkušenosti a orientace v oblasti veřejných zakázek, kontrol a auditů.

- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, možnost využití služeb Dětské skupiny Fafík (dětská skupina zřízená při Farmaceutické fakultě UK v HK), ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance), benefity Univerzity Karlovy (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).

- Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte poštou nebo doručte osobně do 23. 10. 2017 do 14.00 hodin na adresu:
Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Zuzana Hemerková – Oddělení PaM, Akademika Heyrovského 1203/8, 500 05 Hradec Králové
- Obálku viditelně označte slovy „VŘ – referent Oddělení strategického rozvoje fakulty a evropských projektů“.
- Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
- Přihláška, vč. souhlasu k nakládání s poskytnutými osobními údaji, a detailní informace k doložení příloh jsou k dispozici na: https://www.faf.cuni.cz/Fakulta/Uredni-deska/Vyberova-rizeni/VR-Referent-OSREP-201710/

- Kontaktní osoba pro podávání informací k obsahu práce: Ing. Lenka Vlčková – tajemnice fakulty, tel.: 495 067 300, mobil: 739 488 248, e-mail: lenka.vlckova@faf.cuni.cz

Kontakty pro reakci:
Email: lenka.vlckova[zavinac]faf.cuni.cz
Telefon: +420 495 067 300,739

Mzda od: 25,000 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Adresa pracoviště: Akademika Heyrovského 1203, 500 03 Hradec Králové
Obor: Administrativa
Vystavení nabídky: 13.10.2017