PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ

DATIX, spol. s r.o.


Pro nově otevřenou prodejnu v Hypermarketu Tesco, ul. J. Boreckého 1590 - ČB, hledáme šikovného prodejce.
Náplň práce: obsluha zákazníků na prodejně, prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej, komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu, práce na PC a na internetu, příjem a vyřizování reklamací, administrativa, starost o chod prodejny, znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme).
Pracovní doba: směnný systém krátký/dlouhý týden ( v jednom týdnu pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE v druhém týdnu pak pouze ST,ČT, vždy 9-20 hod).
Nabízíme: zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se spollečnosti, příjemné pracovní prostředí v nové prodejně, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích, pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech a hodnotné ceny, slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, zajímavá a dobře ohodnocená práce, možnost nástupu IHNED, plat až 29 000, nástupní plat 23 200 Kč.
Požadujeme: dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování a vzhled, zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet, optimismus, morální a trestní bezúhonnost, spolehlivost a zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Zam. výhody: bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ emailem na: m.kossl@mobilprovas.cz. Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týden telefonicky kontaktování a následně pozvání na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.

Kontakty pro reakci:
Email: m.kossl[zavinac]mobilprovas.cz
Telefon: +420 601 506 090

Mzda od: 23,200 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště: J. Boreckého 1590, 370 11 České Budějovice
Obor: Obchod a cestovní ruch
Vystavení nabídky: 17.04.2018