Lektor/ka vzdělávacích kurzů

Attavena, o.p.s.


Bavilo by Vás učit, ale chcete víc než znuděné obličeje puberťáků ve školních lavicích?
Hledáte práci, která má smysl?
Chcete se do práce konečně těšit?
Tak pojďte k nám. Protože kdo umí, učí. V Attaveně.
Vaší náplní práce bude výuka základních a pokročilých dovedností práce s PC, programy MS Office, internet a obecně praktické využití PC v osobním i pracovním životě. Vaše studentky budou převážně maminky na rodičovské, které se v kurzech aktivně připravují na návrat do práce. Studentky se silnou motivací. Takže žádné lakování nehtů při hodinách, ale nadšení a zájem. A Vy pro ně nebudete jen pančel nebo pančelka, ale mentor, podpora, pomocná ruka. Jak budete učit, je na Vás. My Vám dáme rámec, ale Vy si zvolíte způsob.
Nemusíte dokonale ovládat všechny PC programy, ani mít dlouholetou praxi. My hledáme komunikativního, příjemného a empatického člověka se schopností vnímat potřeby a specifika klientů. Aktivního řidiče/řidičku s tvůrčím přístupem a chutí se dál vzdělávat a zdokonalovat.
A jak nás přesvědčit? Strukturovaným životopisem a motivačním videem. Ve videu (2-5 minut) nám osobně sdělte, kdo jste a co zajímavého nám právě Vy můžete nabídnout. Svou prezentaci umístěte jako neveřejné video na YouTube a odkaz pošlete na info@attavena.cz.


Kontakty pro reakci:
Email: info[zavinac]attavena.cz
Telefon: +420 774 223 887

Mzda od: 24,000 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště: Husova tř. 622, 370 05 České Budějovice
Obor: Výchova a vzdělávání
Vystavení nabídky: 14.09.2017