Vedoucí zkušebny výrobků

VOP CZ, s.p.


z: 25.9.2015 Požadujeme: Vzdělání VŠ. Znalost a praxe ve zkušebnictví vyvíjených a nově zaváděných výrobků. Praxe v návrhu a zpracovávání zkušebních metodik a postupů. Schopnost organizovat a provádět zkoušky a testy. Schopnost analyzovat výsledky zkoušek a testů. Schopnost zpracovávat protokoly a zprávy ze zkoušek. Orientace v konstrukční výkresové a průvodní a provozní dokumentaci. Orientace v legislativních požadavcích na vyvíjené výrobky.
Znalost práce v MS Office. Dobré komunikační a organizační schopnosti. Znalost anglického jazyka.
Výhodou: Znalost práce v Solid Edge.
Náplň práce: Návrh a zpracovávání zkušebních metodik a postupů. Organizace a provedení zkoušek a testů. Analýza výsledků zkoušek a testů. Zpracovávání protokolů a zpráv ze zkoušek.
Vedení jednání s odbornými zkušebnami. Provádění návrhu úprav konstrukční, průvodní a provozní dokumentace v návaznosti na výsledky zkoušek a testů.
Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, - dotované závodní stravování, - příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), závodní preventivní péči, - příspěvek na dopravu, - volnočasové aktivity a další.
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
Kontakt: osobně na adrese podniku, personální odbor ve dnech po - pá v době od 6.30 do 14.30 hodin, Ing. Věra Poláchová, tel: 556 783 631, e-mail: polachova.v@vop.cz
Kontakty pro reakci:
Email: polachova.v[zavinac]vop.cz
Telefon: +420 556 783 631

Mzda od: 32,500 Kč
Typ úvazku: Plný
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Adresa pracoviště: Dukelská 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína
Obor: Výroba a provoz
Vystavení nabídky: 27.09.2015