STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE

Ammann Czech Republic a.s.


Společnost Ammann Czech Republic a.s. je předním celosvětovým dodavatelem obaloven, betonárek, strojů a služeb stavebnímu průmyslu se základním zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury.

STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE

Pracovní náplň: provádí montážní práce dle technologických návodů, plní úkoly zadávané vrchním mistrem.

Požadavky: vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů nebo ve strojírenském oboru, případně ukončené vzdělání se zaměřením na strojírenskou výrobu, praxe vítána, orientace ve výrobní dokumentaci, řidičské oprávnění sk. C nebo sk. T vítáno, samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, motivující finanční ohodnocení, roční výkonnostní odměnu vázanou na hospodářský výsledek, pracovní poměr na dobu neurčitou, benefity společnosti - příspěvek na dojíždění, penzijní spoření, kafetérie 700 bodů měsíčně, zvýhodněné stravování v sídle zaměstnavatele, zvýhodněné volání, možnost vzdělávání a odborného rozvoje, firemní kurzy anglického jazyka, 5 týdnů dovolené.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, předejte Váš strukturovaný životopis osobně nebo e-mailem na adresu job.acz@ammann-group.com

Kontakty pro reakci:
Email: job.acz[zavinac]ammann-group.com
Telefon: +420 491 476 265

Mzda od: 21,000 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Třísměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště: Náchodská 145, 549 01 Nové Město nad Metují
Obor: Výroba a provoz
Vystavení nabídky: 06.12.2018