SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH CNC STROJŮ

Ammann Czech Republic a.s.


Společnost Ammann Czech Republic a.s. je předním celosvětovým dodavatelem obaloven, betonárek, strojů a služeb stavebnímu průmyslu se základním zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury.

CNC OBRÁBĚČ/-KA

Pracovní náplň: provádí práce na konvenčních a CNC strojích podle technické dokumentace a technologických návodů, plní úkoly zadávané vrchním mistrem a směnovými mistry střediska obrobna.

Požadavky: vyučení ve strojním nebo příbuzném oboru, praxe v obdobné profesi vítána, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost k plnění mimořádných úkolů.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, motivující finanční ohodnocení, roční výkonnostní odměnu vázanou na hospodářský výsledek společnosti, benefity společnosti - příspěvek na dojíždění, penzijní spoření, kafetérie 700 bodů měsíčně; zvýhodněné stravování v sídle zaměstnavatele, zvýhodněné volání, možnost vzdělávání a odborného rozvoje, firemní kurzy anglického jazyka, 5 týdnů dovolené.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, předejte Váš strukturovaný životopis e-mailem na adresu job.acz@ammann-group.com

Kontakty pro reakci:
Email: job.acz[zavinac]ammann-group.com
Telefon: +420 491 476 265

Mzda od: 23,000 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Třísměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště: Náchodská 145, 549 01 Nové Město nad Metují
Obor: Výroba a provoz
Vystavení nabídky: 06.12.2018