Provozní elektrikář

Palivový kombinát Ústí, státní podnik


Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec-Hrbovice.
Požadujeme: min. vyučení v příslušném oboru, platné osvědčení pro samostatnou činnost min. dle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb., praxi na silnoproudém zařízení min. 5 let (praxe na VN zařízení vítána), velkou pečlivost, řidičský průkaz sk. B.
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou. Osvědčí-li se zaměstnanec, bude pracovní poměr změněn na dobu neurčitou.
Nabízíme: mzdu od 130 Kč/h + osobní ohodnocení, zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji v oblasti udržitelnosti přírody a krajiny, zaškolení, firemní vzdělávání, perspektivní zaměstnání s možností profesního rozvoje, nadstandardní zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, odborné vzdělávání, sick days, po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění, po roce zaměstnání příspěvek na rekreaci a další).
V případě zájmu stát se členem našeho týmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na jednu z níže uvedených e-mailových adres nebo poštou na adresu: Palivový kombinát Ústí, státní podnik, Oddělení personalistiky a mzdové účtárny, Hrbovická 2, 403 39 Chlumec. Do předmětu či na obálku uveďte prosím „PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ“.
Kontaktní osoby: Ing. Jiří Čížek, MBA, vedoucí oddělení, tel. 475672007, e-mail jiri.cizek@pku.cz; Dana Kurtová, personalistka, tel. 475672407, e-mail dana.kurtova@pku.cz

Kontakty pro reakci:
Email: jiri.cizek[zavinac]pku.cz
Telefon: +420 475 672 007

Mzda od: 130 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště: Hrbovická 2, 403 39 Chlumec
Obor: Stavebnictví
Vystavení nabídky: 14.02.2018