Investiční referent, MěÚ Kutná Hora

Město Kutná Hora


Městský úřad požaduje splnění následujících podmínek: ukončené minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou - obor stavebnictví.
Dále požadujeme: schopnost komunikace se zástupci dodavatelů staveb při realizaci stavebních prací a jejich vedení, řidičské oprávnění skupiny "B", dobrá znalost práce na PC, word, excel, orientace ve stavebních rozpočtech, vítána: znalost zákona o veřejných zakázkách, stavebního zákona a zákona o obcích, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, vítána praxe v obdobné pracovní pozici
Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení. Přihlášku s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 5.3.2018 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu Kutná Hora. Obálku označí: "Neotvírat Výběrové řízení na pracovní pozici investiční referent MěÚ Kutná Hora".
Stručný popis pracovní činnosti: Příprava menších investičních akcí či části větších akcí. Zajišťování realizace akcí včetně dozorování. Prověřování úplnosti plnění v souladu s projekty. Administrace staveb po stránce stavebních povolení předání staveniště, předávání staveb a předávání do majetku města. Podíl na zhotovení projektů, žádosti o vyjádření dotčených orgánů a získávání stavebního povolení. Provádění stavebního dozoru u menších akcí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.


Kontakty pro reakci:
Email: kremla[zavinac]mu.kutnahora.cz
Telefon: +420 327 710 232

Mzda od: 17,360 Kč
Typ úvazku:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště: Havlíčkovo náměstí 552, 284 01 Kutná Hora
Obor: Administrativa
Vystavení nabídky: 14.02.2018